خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام را با داشتن بیش 50 ملیون کاربر فعال ایرانی و بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال در سطح جهان می توان مهم ترین شبکه اجتماعی برای کسب و کارها دانست. شبکه ای که حتی بزرگترین برندهای جهان مانند بنز و بی ام و نیز، با قدرت در آن حضور دارند. حضور در این فضای قدرتمند قطعا تاثیر مثبتی بر روی برندها و کسب و کارها دارد. به همین دلیل نیز داشتن یک صفحه سطح بالای اینستاگرامی، دغدغه بسیاری از کسب و کارهای امروزی است. معمولا بیشتر کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، اکانت اینستاگرام دارند و تا حدود زیادی با قابلیت های آن مانند ارسال پست و ارسال استوری آشنایی دارند و به سادگی از این نرم افزار استفاده می کنند.

شاید فکر کنید مدیریت اکانت اینستاگرام تجاری که قرار است برای معرفی یک کسب و کار یا خدمات و محصولات آن استفاده شود نیز کار بسیار ساده ای است، یک صفحه می سازید و سپس اقدام به ارسال پست و استوری می کنید ! اما متاسفانه اصلا به این صورت نیست. رقابت در این شبکه اجتماعی بسیار بالاست و تنها برندهایی موفق هستند که به خوبی جامعه هدف را شناسایی کرده، نیازهای آن ها را سنجیده، بر مبنای آن تولید محتوا می کنند و سپس با ترکیب محتوای تولید شده با موارد تاثیر گذار در بیشتر دیده شدنش، آن را منتشر می کنند.

وقتی صحبت از فعالیت تجاری در اینستاگرام می شود، موارد بسیار زیادی در دیده شدن، دیده نشدن، موفقیت یا عدم موفقیت آن صفحه تاثیرگذار است. از ساعاتی که اقدام به ارسال محتوا می کنید، تا اینکه محتوای شما چه ظاهری داشته باشد ؟ تمام صفحه شما از چه الگوی بصری پیروی کند که تاثیر مناسبی روی مخاطبان شما داشته باشد ؟ محتوایی که تولید می کنید، متنی باشد، تصویری باشد یا ویدیویی ؟ چه تفاوتی بین آن ها و تاثیرگذاری آن ها روی مخاطبین شما وجود دارد ؟ و بسیار بسیار سوالات دیگر که باید برای هر کدام یک پاسخ صحیح وجود داشته باشد، در غیر این صورت تنها وقت و هزینه شما است که هدر می رود.

مدیریت اکانت اینستاگرام

یکی از خدماتی که ما در حوزه اینستاگرام ارائه می کنیم، مدیریت کامل اکانت اینستاگرام است که شامل خدمات زیر می باشد :

 • طراحی چارچوب بصری برای پست های اکانت اینستاگرام شما بر مبنای برند شما
 • تهیه استراتژی محتوای مناسب برای رسیدن به حداکثر اثرگذاری روی کاربران شما
 • تهیه محتوا بر اساس استراتژی تعریف شده
 • طراحی محتوا به صورت گرافیکی
 • بررسی و به دست آوردن Golden Time صفحه شما بر اساس ابزارهای حرفه ای
 • تعیین کپشن، تیتر و هشتگ های تاثیرگذاری برای محتوای ایجاد شده
 • ارسال محتوا روی صفحه شما بر اساس Golden Time به دست آمده
 • بررسی تاثیر محتواهای ارسالی روی صفحه برای به دست آوردن بالاترین بازدهی
 • بررسی میزان رشد صفحه شما و ارائه استراتژی های رشد صفحه
 • طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی شما در اینستاگرام برای داشتن بالاترین بازدهی از تبلیغات
 • تامین امنیت اکانت اینستاگرام

تامین امنیت اکانت اینستاگرام

بالا آوردن یک صفحه در فضای اینستاگرام پروسه ای زمان بر، هزینه بر و سخت می باشد. احتمالا شما هم باید نگرانی هایی در رابطه با حفظ امنیت اکانت خود داشته باشید تا با پیش آمدن مواردی مانند هک شدن و … اکانت شما از دست نرود. در این باره به صورت کامل به شما حق می دهیم. هر چند امنیت خود اپلیکیشن بالاست اما مواردی وجود دارد که با رعایت آن ها و همچنین بررسی و مانیتور کردن آن ها به صورت منظم شانس هک شدن اکانت را به صفر می رساند.اگر اکانت را خودتان مدیریت می کنید و فقط نگران امنیت آن هستید، ما می توانیم در این قسمت نیز به شما کمک کنیم. ما اکانت شما را به صورت منظم از نظر امنیتی مانیتور کرده و از تهدیدهای احتمالی دفاع می کنیم تا به مشکلی از این بابت بر نخورید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام که به آن Verification Badge یا نشان تایید اینستاگرام گفته می شود، یک تیک آبی کوچک است که کنار بعضی از اکانت های اینستاگرام برای تایید اصل بودن آن اکانت قرار می گیرد. احتمالا بارها این تیک را کنار اسم سلبریتی ها و افراد معروف در اینستاگرام دیده اید، که اینستاگرام با اینکار اکانت های اصل آن ها را با صدها یا هزاران اکانت فیک که به نام آن ها ساخته شده است، متمایز می کند. اما این نشان چیست و چگونه داده می شود ؟

دریافت تیک آبی اینستاگرام اصلا کار ساده ای نیست و خیلی بستگی به شرایط خود شما دارد، اگر تمایل به دریافت این نشان دارید، می توانید با ما تماس بگیرید، ما صفحه شما را به رایگان بررسی می کنیم که آیا شانس دریافت این نشان را دارید یا خیر، اما قبل از تماس با ما حتما بررسی کنید که شرایط زیر را داشته باشید :

 • اگر صفحه شما Business هست و یک کسب و کار هستید، حتما باید برند شما ثبت شده باشد و گواهی ثبت برند داشته باشید.
 • اگر صفحه شما شخصی هست باید پاسپورت داشته باشید. پاسپورت شما باید حداقل ۱ سال دیگر اعتبار داشته باشد.

مدیریت تبلیغات اینستاگرام 

تبلیغات یکی از اصلی راه های دیده شدن صفحه شما در اینستاگرام می باشد و تاثیر مستقیمی روی رشد صفحه دارد. برای دیده شدن صفحه در اینستاگرام سه راه وجود دارد :

 • به اشتراک گذاشته شدن پست های شما توسط کاربران شما (فالورهای شما)
 • رفتن پست شما به explore اینستاگرام
 • تبلیغات

میزان تاثیرگذاری روش های اول و دوم، ارتباط مستقیم با تعداد فالورهای صفحه شما و میزان مفید و جذاب بودن پست شما دارد. هر چه فالورهای شما بیشتر باشند، اشتراک گذاری پست شما توسط افراد بیشتری اتفاق افتاده و در نتیجه کاربرهای بیشتری محتوای شما را دیده، با صفحه شما آشنا شده و به لیست فالورهای صفحه شما اضافه می شوند، به همین دلیل است که صفحاتی که تازه شروع به کار کردند یا تعداد فالورهای بسیار اندکی دارند، سرعت رشد بسیار پایینی نیز دارند. بهترین راه حل برای این صفحات، استفاده از تبلیغات برای دیده شدن صفحه و اضافه شدن فالورهای آن می باشد. تبلیغات یک امر بسیار تخصصی می باشد که میزان بازدهی آن بستگی به عوامل زیادی شامل نوع تبلیغ، صفحه ای که به آن تبلیغ می دهید، ساعتی که آن تبلیغ روی اینستاگرام می رود و … دارد. یکی از خدمات اصلی نیلونکس مدیریت تبلیغات اینستاگرم شما می باشد. ما صفحه شما را بررسی می کنیم و با توجه به مدل کسب و کار شما در اینستاگرام، بهترین استراتژی های تبلیغاتی را برای شما تدوین و اجرا می کنیم تا نسبت به هزینه ای که برای تبلیغات خود می کنید، بالاترین بازدهی را نیز به دست می آورید 

پاسخ به سوالات شما

منو